HİZMETLERİMİZ

Yurtiçi Kurye Toplu Dağıtım Hizmeti

Yurtiçi Kurye Toplu Dağıtım Hizmeti ile davetiye, bilet, broşür, katalog, duyuru, süreli yayın, dergi, bülten, kredi kartı, banka kartları, fatura, hesap özeti, küçük paket, promosyon vb. toplu gönderileriniz; güvenli, sistemli, hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılır.

Gönderilerinizin adedi, hacmi, dağıtım alanı, dağıtım süresi, ve teslim şekline göre firmanıza özel hazırlanan fiyat ve hizmet teklifimizi onaylamanızın ardından operasyonel süreçler işlemeye başlar.

Gönderileriniz, bildirdiğiniz alım adresinden alınarak operasyon merkezine getirilir.

Alıcı kişi ve adres bilgileri elektronik ortamda (CD ya da e-mail) sizden alınır. Böylelikle gönderilerinizin sistematik şekilde dağıtımı ve internet ortamında takibini sağlayan barkod etiketlerinin üretimi için zaman kaybı ve adres girişleri sırasında olabilecek hatalar önlenir.

Gönderileriniz operasyon merkezinde tasnif edilir.

Talepleriniz doğrultusunda; poşetleme, zarflama, etiketleme, paketleme, insert yerleştirme, harmanlama ve ambalaj malzemesi temini gibi hizmetlerden bir ya da birkaçı yapılarak gönderileriniz dağıtıma hazır hale getirilir.

Seçtiğiniz dağıtım şekline göre teslimatlar gerçekleştirilir. Dağıtım sonucunda teslim bilgileri ve varsa iade gönderiler gerekçeleri ile birlikte raporlanır.

Özel İmzalı Raporlu Dağıtım

Sadece alıcı olarak belirtilen kişiye, imza ve kimlik bilgileri alınarak yapılan teslim şeklidir. İlgili alıcı belirtilen adreste bulunamadığı taktirde başka bir kişiye teslim yapılmaz ve ikinci kez dağıtım kapsamına alınır. İkinci ziyarette de teslimatın gerçekleşememesi halinde göndericiden gelecek talimat doğrultusunda hareket edilir. Dağıtım sonrası gönderene teslim raporu verilir.
Seç Kurye - Lezzet Kurye